نخستین دوره مسابقات لیفت قهرمانی کارگران استان گیلان، با معرفی تیم ها و نفرات برتر در خشکبیجار  پایان یافت.

 در این دوره از رقابت ها، ۲۱۰ ورزشکار این رشته از کارگران و فرزندان کارگران شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در رده های سنی مختلف و در دو بخش مسابقات ددلیفت با لوازم و دد لیفت بدون لوازم در بخش خشکبیجار  با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها و در بخش مسابقات ددلیفت با لوازم و در رده سنی نوجوانان ، باشگاه افشین خشکبیجار عنوان قهرمانی را کسب کرد، باشگاه افتخار آستانه اشرفیه در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه آریانا رشت مقام سوم را تصاحب کرد.

در رقابت های رده سنی جوانان نیز باشگاه افتخار آستانه اشرفیه توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد، باشگاه اسطوره بندرانزلی مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و تیم علوم پزشکی گیلان نیز در مکان سوم این دوره از رقابت ها قرار گرفت.

همچنین در پایان رقابت های رده سنی بزرگسالان تیم علوم پزشکی گیلان موفق به کسب مقام قهرمانی شد ، باشگاه افتخار آستانه اشرفیه در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه قائم لشت نشاء  نیز در رتبه سوم این رده سنی قرار گرفت.

در پایان رقابت های رده سنی پیشکسوتان نیز باشگاه افشین خشکبیجار موفق به کسب عنوان قهرمانی شد ، قائم لشت نشاء در رتبه دوم و باشگاه افتخار آستانه اشرفیه نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

در رقابت های ددلیفت بدون لوازم نیز در رده سنی نوجوانان ، اسطوره بندرانزلی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد ، پارسا کیاشهر در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه افشین خشکبیجار نیز در رتبه سوم این رده سنی ایستاد.

همچنین در پایان رقابت های  رده سنی جوانان ، باشگاه روئین تن رشت مقام قهرمانی را تصاحب کرد ، اکیپ رشت در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه جزیره صومعه سرا نیز موفق به کسب مقام سوم شد.

در رقابت های رده سنی بزرگسالان نیز باشگاه برداران اکبری لاهیجان موفق به کسب مقام قهرمانی و عنوان نخست شد ، باشگاه اکیپ رشت به مقام نایب قهرمانی دست یافت و باشگاه جزیره صومعه سرا توانست مقام سوم این رده سنی را تصاحب کند.

همچنین در پایان رقابت های رده سنی پیشکسوتان ، باشگاه افشین خشکبیجار به مقام قهرمانی دست یافت ، باشگاه قائم لشت نشاء در مکان دوم قرار گرفت و باشگاه امیر لشت نشاء رشت نیز مقام سوم این رقابت ها را کسب کرد.

رئیس انجمن بدنسازی ورزش کارگران استان گیلان و مسئول برگزاری رقابت های ددلیفت قهرمانی کارگران گیلان در پایان این مسابقات اظهار داشت: با توجه به اینکه اولین دوره این رقابت ها برگزار می شد اما خوشبختانه سطح کیفی این مسابقات بسیار بالا بود.

افشین پورمحمد جکتاجی افزود: همچنین استقبال از این رقابت ها بسیار چشمگیر و غیرمنتظره بود و ۲۱۰ کارگر ورزشکار و همچنین فرزندان کارگران استان گیلان در این دوره از رقابت ها حضور یافته و در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فقط چهار ماه از تشکیل این انجمن سپری شده، اولین دوره رقابت های ددلیفت قهرمانی کارگران استان گیلان را با شرایط و اصول بین المللی برگزار کردیم و با توجه به شرایط موجود ، آمادگی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات بین المللی  را نیز داریم.

 

b_300_300_16777215_00_images_kargar.jpg

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نمایش "لباسی برای مهمانی" با بازی مریم شعبانی هنرمند خشکبیجاری

نمایش "لباسی برای مهمانی" با بازی مریم شعبانی هنرمند خشکبیجاری

کارگروه فرهنگی هنری خشکبیجار تقدیم میکند: نمایش "لباسی برای مهمانی" با بازی مریم شعبانی هنرمند خشکبیجاریاز ۱۰ تا ۱۲ آبان در...

بررسی عملکرد صد روزه شورای شهر خشکبیجار "دوره پنجم"

بررسی عملکرد صد روزه شورای شهر خشکبیجار "دوره پنجم"

به نام یزدان با درود خدمت همشهریان محترم خشکبیجاری و همچنین همراهان رسانه خشکبیجارما و با عرض خوش آمدگویی به آقای...

عکسهای ارسالی کاربران

پذیرش آگهی09113492753

فرهنگی هنری

ورزشی